מלי דיין –  הדרכת הורים – גמילה חיתולים- יעוץ שינה (להלן: "מלי דיין") — הצהרת נגישות

עדכון: ינואר 2022.

כללי
מלי דיין שואפת להבטיח ששירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. מלי דיין השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר האינטרנט שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר- parenthoodwithjoy.com
parenthoodwithjoy.com מעמיד לרשותו את יישומון הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל-parenthoodwithjoy.com לשפר את תאימותו להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של parenthoodwithjoy.com על ידי לחיצה על מקש הטאב כאשר הדף נטען לראשונה או על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

כתב ויתור
מלי דיין ממשיכה במאמציה לשפר כל העת את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות מאיתנו.

במאמץ מתמשך לשפר ולתקן בעיות נגישות ללא הרף, אנו גם סורקים באופן קבוע את parenthoodwithjoy.com עם UserWay's Accessibility Scanner לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתר שלנו.
למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתוכן ב-parenthoodwithjoy.com לנגישים במלואם, ייתכן שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם במלואו לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך
אם אתה נתקל בקושי עם תוכן כלשהו ב-parenthoodwithjoy.com או זקוק לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא צור איתנו קשר בשעות העבודה הרגילות כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע.

צור קשר
אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות כלשהן או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם מלי דיין תמיכת לקוחות באופן הבא:

דוא"ל: parenthoodwithjoy@gmail.com
טלפון: 050-6877609

שם אישר הקשר: מלי דיין


מלי דיין מקבלת באופן פרונטלי במקום העסק בכתובת: האומץ 9, כפר יונה. המקום מונגש